HİZMETLERİMİZ

İnşaat ve Şantiye Hurdası

İnşaat ve Şantiye Hurdası

Ankara İnşaat sektörünün gelişmesi ve son yıllarda kentsel dönüşüm ile beraber inşaat hurdaları fazlaca meydana gelmektedir. Kentsel dönüşüme giren birçok bina, yıkım sonrası şantiye alanlarında birçok bina yıkım hurdası oluşturmaktadır. Firmamız inşaat hurdaları ayrıştırılıp, istiflenmesi ve geri dönüşüme yollanması konusunda kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı sayesinde şantiyelerinizde oluşan yıkım hurdalarının alımını gerçekleştirmektedir.

Şantiye sahalarında biriken hurda inşaat demiri, inşaat iskelesi, teleskopik direkleri, profil demirleri , demir hurdası, sandviç panel, çatı makası, gibi inşaat artığı malzemeleri değerinden nakit alım yapmaktayız. Merkez Metal  şantiyelerde biriken hurdaların toplanması, ayrıştırılması, taşınması konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir.

İnşaat hurdası denildiği zaman akla sadece bina yıkımı sonrası alınacak hurdalar gelmemelidir. İnşaat sahası olarak kullandığınız şantiye malzemelerinizin tekrar kullanılabilecek olanları ikinci el hurda malzeme fiyatından satın almaktayız. Firmamız geri dönüşüm hurda üzerine faaliyet göstermiş olsa da , tekrar kullanılabilecek şantiye hurdası alımlarımız genel olarak ikinci el inşaat malzemesi üzerine olmaktadır. Yani inşaat malzemeleri hurda olarak değil ikinci el malzeme olarak da değerlendirme imkanınız olabilir.

iskele demiri, teleskopik direk, inşaat demiri, çatı sacı, çatı makası, konteyner ve ikinci el çatı malzemeleri